Zobacz nasz profil na facebook

Żurawie HDS

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uzupełniliśmy gamę produkowanych przez nas urządzeń o żurawie HDS. Wysoka jakość wykonania, precyzja i niezawodność sprawiły, że zainteresowanie naszymi żurawiami jest coraz większe. Osiągnęliśmy to poprzez eliminację niepotrzebnych, zdaniem naszych konstruktorów, elementów elektroniki, która w nadmiarze utrudnia obsługę, komplikuje i generuje niepotrzebne koszty w przypadku obsługi serwisu czy awarii. Z tego też powodu, nieustannie zwiększamy nasze moce przerobowe, wprowadzamy nowe konfiguracje, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagajacych Klientów.

Hydrauliczny dźwig samochodowy swoje zastosowanie znalazł w niemalże każdej gałęzi przemysłu. Dzięki wysokiej jakości wykonania znakomicie sprawdza w różnego rodzaju pracach przeładunkowych. Oferowane przez nas żurawie HDS mają wiele zalet. Po pierwsze są bardzo łatwe w transporcie oraz intuicyjne w użyciu. Co więcej, osadzenie dźwigu na pojeździe sprawia, że maszyny mogą bezproblemowo i w szybkim czasie przemieszczać się po drogach. Oferowane przez nas maszyny wyróżnia również duży udźwig. To właśnie dlatego tak chętnie używa się ich np. w budownictwie, ale nie tylko. Ze względu na swoje wspaniałe parametry znakomicie sprawdzają się również do transportu towarów o dużej masie lub nietypowych wymiarach. Z powodzeniem używane są do załadunku i wyładunku kontenerów, materiałów budowlanych, a także maszyn o dużych gabarytach.

Nasi Klienci decydują się na nasze żurawie HDS ze względu na dużą oszczędność. Dzięki samodzielnemu transportowi, załadunku oraz rozładunku nie muszą angażować dodatkowych sprzętów, takich jak wózki widłowe czy inne urządzenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi żurawiami, obejrzyj niektóre realizacje, przyjedź aby osobiście przetestować niektóre modele, lub zadzwoń, napisz a doradzimy jaki model żurawia najbardziej sprawdzi się w Twoim biznesie.

i-King | Poznańska 39, Słupsk 76-200 | Województwo pomorskie | tel: 598425777 | mail: biuro@i-king.pl | NIP: 8393045899 | REGON: 220894990 © KING. Wykonanie: