Zobacz nasz profil na facebook

Żurawie HDS

KING zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem żurawi HDS uznanych w świecie firm HYVA i FASSI. KING produkuje również kontenery i montuje na nich żurawie, co umożliwia Klientowi użytkowanie HDS tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne i nie obniża na stałe DMC posiadanego pojazdu.

Żurawie HyvaCrane wytwarzane są w całości w nowoczesnych fabrykach, posiadających ponad 40 letnie doświadczenie w produkcji żurawi hydraulicznych. Fabryki należące do grupy HYVA zlokalizowane są w Poviglio. Oferowane przez nas urządzenia spełniają wszystkie obowiązujące na terenie UE wymagania, w tym wymagania Dyrektywy Maszynowej (EN 12999:A3) i oznaczone są symbolem CE.

Proces projektowania każdego żurawia oparty jest o Metodę Elementów Skończonych, a obliczenia wytrzymałościowe wykonywane są wg standardu DIN 15018. Konstrukcja oraz wszystkie elementy poddawane są skomplikowanym testom wytrzymałościowym i jakościowym. Wszystkie podzespoły i komponenty stosowane w żurawiach HyvaCrane wytwarzane są przez renomowanych europejskich producentów.

Różnorodność modeli w ofercie FASSI pozwala swobodnie wybierać od najmniejszego, typu M10 (żuraw 1 tm) do modelu F2150 (151 tm). Program podstawowy zawiera 32 modele bazowe, wszystkie w wielu wariantach i z różnymi akcesoriami. Żurawie są wyposażone w odpowiednie systemy zabezpieczające przed przeciążeniem oraz monitorujące rozłożenie podpór i ich złożenie do transportu.

Żurawie FASSI spełniają wymogi dyrektywy maszynowej Unii Europejskiej i są oznaczone symbolem CE. Obliczenia wytrzymałościowe spełniają warunki normy natężenia pracy DIN 15018, grupa H1/B3, gwarantującej minimalną wytrzymałość konstrukcji wynoszącą 60 000 cykli roboczych. Najwyższa jakość produkcji potwierdza certyfikat ISO 9001. Żurawie mają też uprawnienia i certyfikaty UDT, NATO oraz WDT.

© KING. Wykonanie: strony internetowe słupskstrony internetowe słupsk